/ Registreerumine ENLi Talvelaagrisse on alanud!

Eesti Noorteühenduste Liidu Talvelaager 2010 toimub 30.-31. jaanuarini Jõulumäel.

Kavas on palju erinevat ning põnevat:

# noortevaldkonnas otsuste tegemine – kes teeb otsuseid, mille põhjal ja keda kaasates
# noorteühenduste kiirkohtingud (varasema nimega noorteühenduste laat)
# vote@16 sessioon, kus arutleme ühe ENLi põhiseisukoha üle: 16-aastastele kohalike omavalitsuste valimistel valimisõiguse andmine.
# ENLi üritustele kohane fantastiline õhtuprogramm koos sauna ja korraliku peoga

OSALEJA PROFIIL:
Eelkõige on osalema oodatud inimesed, kes on seotud ENLiga töögruppide, juhtgruppide, kodade ja kogudega vm konkreetse tegevuse kaudu. Siiski on ühe paralleelsessioonina toimumas ka ENLi tutvustus esmakordsetele osalejatele, nii et oodatud on ka vähem kogenud aktivistid.

 KAASA VÕTTA:

–  saunariided
–  saunarätik
–  hügieenitarbed
–  sisejalatsid
–  soojad lumeriided külmumise vastu
–  meelepärased toidu- ja joogivarud, sest kohapeal poodi ei ole. Üldise kõhutäie eest hoolitseb ENL ning magusaga kostitab BONO 😉

NB! Valmis panna laupäevaõhtuseks stiilipeoks \”Suusabaasi tantsupidu\”: suusaprillid, käpikud, mütsid, sokid, sallid jne jne ;)!

REGISTREERUMINE

Igast organisatsioonist on oodatud osalema 2 inimest. Kui kohti jätkub, saab ka rohkem!

Talvelaagrist osavõtt maksab ENLi liikmesorganisatsiooni esindajale 125 EEK. Osalustasu sisaldab majutust, toitlustust, materjale ning transporti toimumispaika ning tagasi. Osavõtutasu palume tasuda Eesti Noorteühenduste Liidu arvelduskontole Swedbankis a/a 22 102 3611 352, märksõnaks märkida Talvelaager, osaleja nimi. ENL saab kirjutada ka arve!

NB! Registreerumistähtaeg on 25. jaanuar

Sinu registreerimine kinnitatakse osavõtutasu laekumise hetkest!

Saada meil Kerlinile: kerlin@enl.ee

Pane kirja: Nimi, vanus, e-mail, telefon, oma organisatsiooni nimi ja positsioon organisatsioonis ning kas tuled ENLi bussiga või oma transpordiga.

KOHALE SAAB: ENLi bussiga, mis väljub laupäeva hommikul kell 09:30 Tallinnast Estonia teatri vastast marsade parklast ning kell 10:45 peatub buss Pärnu bussijaama vastas Port Artur 1 parklas. Bussile registreerumiseks kirjuta Kerlinile kerlin@enl.ee

KES EES, SEE SEES!

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status