/ Tegusad Eesti Noored kutsuvad Loomaaeda linna lilleliseks tegema

14. mail 2011 toimub Tallinna Loomaaias heategevuslik sündmus Linn Lilleliseks, mille korraldajaks on MTÜ Tegusad Eesti Noored (TEN). Üritusest on osa võtma oodatud ka Teie kooli õpilased. Linn Lilleliseks toimub juba viiendat aastat ning ettevõtmise peamiseks ülesandeks on kokku tuua tava- ja erivajadustega noored, et koos Loomaaeda ilusamaks teha.


Projekti Linn Lilleliseks idee sündis 2006. aasta sügisel Tallinnas TENi 13. regionaalsessioonil. See viidi ellu juba järgmisel kevadel, aastal 2007 ning alates sellest on igal kevadel noored koos teinud korda ühe kesklinna pargi. Aastal 2010 tehti esimest korda kauniks Loomaaed. Tallinn pole ainus linn, mis on lilleliseks saanud. Aastal 2008 toimus sündmus ka Tartus ja Pärnus. 


Linn Lilleliseks toimub laupäevasel päeval. Kohapealne tegevus toimub gruppides, mille koordinaatoriteks on juba varasemalt kogenud rühmajuhid. Õhkkonna hubasemaks muutmiseks ning rühmade ühtsemaks tegutsemiseks mängitakse alguses tutvumismänge ning seejärel tehakse koos erinevaid haljastustöid. Ilusama ümbruse valmides süüakse ühiselt lõunat ja veedetakse lõbusalt aega uute tuttavate seltsis. Linna lillelisemaks muutmine on kõigile TASUTA!


Osalejatele:


1) Osalejateks ootame noori vanuses 15-26 a.
2) Töötegijate arv on piiratud 80 inimesega ning seetõttu saavadki osalisteks just kiiremad registreerujad.
3) Kaasa tasub võtta väga hea tuju ja töötahe. 


Registreerimine toimub 10. maini või kuni kohti jätkub aadressil http://www.ten.ee/linnlilleliseks2011, kust leiab ka lisainformatsiooni.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status