/ Ajujahi II kandideerimisvoor!

Hea ettevõtlushuviline!

Eesti suurimal ettevõtluskonkursil Ajujaht avatakse veebruari alguses teine kandideerimisvoor, et 95 000-eurosele auhinnafondile saaksid kandideerida ka need ettevõtjad, kellel on ärimudel juba läbi mõeldud ja teostamiseks valmis. Küpseid ideid võetakse vastu 1. – 13. veebruarini.

Miks osaleda?

  • Konkursi parimad saavad oma idee teostamiseks reaalses rahas stardikapitali. Selle aasta auhinnafond on aegade suurim – 95 000 EUR’i!
  • Sul avaneb võimalus kohtuda edukate ettevõtjate, investorite, valdkonna ekspertide ja nõustajatega. Tugev kontaktvõrgustik on olulisemgi kui raha.
  • Saad osa ülipraktilisest ettevõtlusprogrammist, kus õpid eelkõige teiste kogemustest. Oma äri arendamisel toetavad sind kogenud mentorid.
  • Saad väärtuslikke nõuandeid ja tagasisidet igal sammul enda äri arendamisel.


Anna endale võimalus muuta maailma ja saada Eesti ettevõtluse ja innovatsiooni edulooks!

Äriideid saab esitada 1. – 13. veebruarini 2012 kella 24:00ni!
Esita oma idee www.ajujaht.ee.

Hoolitse ka selle eest, et oleksid pidevalt kursis Ajujahi tegemiste ja toimetamistega ning saa osa põnevast ettevõtlusmaailmast:


Sinu, Ajujaht
info@ajujaht.ee

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status