/ ENLi Teated 321

\"ENL\"

28. veebruar 2012
ENLi Teated nr 321

\"\"

UUDISED

 

# 1. märtsist alustavad tööd uued osaluskogude koordinaatorid

1. märtsist alustavad tööd uued osaluskogude koordinaatorid, Põhja-Eestis Liina Rüütel ja Lõuna-Eestis Jaanika Aasa. Kuna osaluskogudega tegelemine on saanud suureks osaks Eesti Noorteühenduste Liidu tegevusest, siis uute töötajate ametiülesanded ei lõppe 31. detsembril 2012 ehk tegemist ei ole enam projektipõhise tööga.
Loe täpsemalt siit

 

# Kandideeri Eesti Õpilasesinduste Liidu juhatusse!

Õpilasliidu juhatus on alaline organ, mis vastutab Liidu igapäevase toimimise eest, otsustab hetkeprioriteedid, jäglib tegevuste vastavust arengu- ja tegevuskavale. Igapäeva töö hulka kuulub ka aktiivkonna ja meeskonna juhtimine ning tihe koostöö valdkonna juhtidega. 
Loe täpsemalt siit

 

# Tule korralda Noortepäeva!

Noortepäev toimub sel aastal Eestis juba 10. korda! Endiselt 12. augustil. ENL otsib oma meeskonnale abiks tublisid vabatahtlikke ja projektijuhti, kes aitaks Noortepäevast teha midagi tõeliselt enneolematut ja lahedat!
Loe täpsemalt siit

 

# Eesti Noorsootöö Keskus otsib edukaid ettevõtlusega tegutsevaid noori

Eesti Noorsootöö Keskus otsib edukaid ettevõtlusega tegutsevaid noori. Soovime avardada tööandjate maailmapilti tublide tegusate noorte  tegemistest. Mõnikord jääb noor tööle kandideerimisel märkamata oma vähese formaalse töökogemuse tõttu. Tegelikkuses võib see noor olla aga juba väga palju saavutanud. Et noorte saavutused märkamata ei jääks, selleks soovimegi need andekad noored ülesse leida ning nende tegevusi meedias kajastada.
Loe täpsemalt siit

 

Toeta programmi Euroopa Noored tulevikku

Programm Euroopa Noored saab praegusel kujul läbi 2013. aasta lõpuks. Euroopa Komisjon on järgmiseks perioodiks teinud ettepaneku liita programm Euroopa Noored teiste Euroopa Liidu haridusprogrammidega, mis vähendab noorte võimalusi oma projektidele toetust saada. Liitu Facebook´i lehega Youth in Action Ambassadors ja jaga teistega oma mõtteid programmi Euroopa Noored projektidest ja toetusest eraldiseisvale noorteprogrammile. Teavita oma seisukohast ka Eestist valitud Euroopa Parlamendi saadikuid. 
Loe lisaks siit

 

\"\"

HUVITAVAT ja mõndagi muud

 

# OSALE: Noortekoolitus \”Märka ja tegutse!\”
Koolitus on kõigile noortele, kes käivad ringi avatud silmadega ja kellel on soov saata korda midagi head, mis toetab kogukonda, piirkonda või tervet Eestit! 
Lisainfot siit

 

# OSALE: Karjäärimess Võti Tulevikku 2012 6.-7. märtsil
Võti Tulevikku koosneb 2 päevast: esimene on üleüldine hariv päev ning teine päev on mõeldud tudengite ja ettevõtete kokkuviimiseks.
Lisainfot siit

 

# OSALE: Noorte ideekonkurss \”Muuda elu!\”
SA Archimedes Euroopa Noored ideekonkurss kutsub noori, kes tahaks koos oma sõpradega teha midagi põnevat, panema kirja oma projektiideed! Parimad projektiideed valitakse välja ning auhinnaks on Euroopa Noored projektitaotluse kirjutamist toetav töötuba! 
Lisainfot siit

 

# OSALE: Homse Euroopa Labor ootab Eesti noori 
Avatud Eesti Fond koostöös Euroopa Kodanikuhariduse Liiduga kuulutab välja konkursi noortele vanuses 20-30 a. osalemiseks programmis FutureLab Europe – Noorte Eurooplaste Nõukoda. Avalduste esitamise tähtaeg on 1. märts 2012.
Lisainfot siit

 

# RAHASTAMINE: Vabaühendused saavad koostöötegevusteks raha taotleda 
Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed (MISA) avas projektikonkursi toetamaks Eestis elavate kolmandate riikide kodanike ja Eesti kodanike koostööd ning kodanikuaktiivsust. Konkursi kogueelarve on ligi 69 000 eurot. 
Lisainfot siit

 

# RAHASTAMINE: Tallinna noorteühendused saavad esitada taotlusi aastatoetuse saamiseks 
Kuni 31. märtsini 2012 saavad kõik Tallinna haldusterritooriumil tegutsevad noorteühendused esitada Tallinna Spordi- ja Noorsooametile taotlusi aastatoetuse saamiseks.
Lisainfot siit

 

# RAHASTAMINE: Muudatused programmi Euroopa Noored taotlemises 2012 
Uuel aastal on muutunud taotlustähtajad, prioriteedid, taotlusvorm ja rahastustingimused. Programmi eelarve on kasvanud ning suurenenud on võimalused rahastada koostööprojekte Ida- ja Kagu-Euroopa ning Vahemere-äärsete riikidega. 
Lisainfot siit

 

\"\"

ENLi ETTEVÕTMISED

Käesoleval nädalal:
27.02 kohusid noortepoliitika spetsialist Teele Tõnismann ja ENTK direktor Edgar Schlümmer, et arutada kevadise konverntsi toimumist
28.02 osaleb noortepoliitika juht Edgar Rootalu Koostöö Kogu konverentsil
01.03 osalevad avalike suhete spetsialist Karl Hallik, noortepoliitika spetsialist Teele Tõnismann, struktureeritud dialoogi konsultatsioonide koordinaator Kristo Peterson ja osaluskogude Põhja-Eesti koordinaator Liina Rüütel EMSLi liikmeklubis
02.03 toimub Youth 4 Democracy grupi koosolek, mida veab noortepoliitika spetsialist Teele Tõnismann

 

Eelmisel nädalal:
21.02 kohtusid noortepoliitika spetsialist Teele Tõnismann ja avalike suhete spetsialist Karl Hallik Eesti Pensionäride Ühenduste Liidu esimehega, et arutada võimalikke koostööpunkte EL põlvkondadevahelise solidaarsuse aasta raames
21.02 osaleb noortepoliitika juht Edgar Rootalu Tiigrihüppe Sihtasutuse 15. sünnipäevakonverentsil
22.02 kohtuvad ENLi tegevjuht Mailis Ostra ja EÕELi tegevjuht Timo Uustal
25.02
 juhtis avalike suhete spetsialist Karl Hallik Nelijärvel Tallinna Linna Noortevolikogu väljasõidul arutelu noorte tööhõive teemal

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status