/ ENLi Teated 371

ENL

6. august 2013
ENLi Teated nr 371

UUDISED

¤ “101 last Toompeale” otsib grupijuhte!

Grupijuhte otsitakse kaheksale erinevale piirkonnale: Tallinna eelfoorumile, Tartu eelfoorumile, Pärnu eelfoorumile, Jõhvi eelfoorumile, Paide eelfoorumile, Kuressaare eelfoorumile, Viljandi eelfoorumile ja Tõrva eelfoorumile. Kõikide eelfoorumite teemaks on laste ja noorte osalemine kohaliku elu korraldamisel.
Loe täpsemalt siit

 

¤ ENLi aktiivsetele sõpradele Tegude Päevikud soodushinnaga!

Pärnumaa aktiivsete noorte osalusel loodud Tegude Päevik on nüüdsest ENLi sõpradele eriti hea hinnaga. Kiiremad said päevikuga tutvuda meie suvekoolis, nüüd saab igaüks endale tellida just sellise päeviku, nagu vaja.
Loe täpsemalt siit

 

TÄHTSAD KUUPÄEVAD

7. august – noortegarantii ümarlaud ENLi kontoris
25. okt – ENLi meediakonverents 
7. nov – osaluskohvikud üle Eesti 
16.-17. nov – sügisseminar Tartus (sh üldkoosolek) 
13. dets – ENLi jõulupidu

 

ENLi ETTEVÕTMISED

Käesoleval nädalal:
6.08 kohtuvad juhatuse esimees Mailis Ostra ja personali- ja haldusjuht Kaidi Nurmik liikmekohtumise raames Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaua uue esimehe Andero Mardoga
6.-7.08 kohtub Varivalimiste projekti assistent Iiris Viirpalu Tartus sealse Varivalimiste meeskonnaga
7.08 toimub ENLi kontoris noortegarantii ümarlaud

 

KOOLITUSED, konverentsid, rahastamine

¤ OSALE: Osale Varivalimiste essee- ja loovtööde konkursil! Tähtaeg 10. august!
Selle aasta teemad puudutavad noore tähtsust ja tugevust ühiskonnas, noorte arusaamu ideaalsest vallast ja heast poliitikust. Tõstatame rollide temaatika ja arutleme valija tähtsuse üle. Silmapaistvamaid töid premeeritakse väärtuslike auhindadega. Peaauhinnaks on tahvelarvuti! 
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: Noortefondi projektikoolitus
Tahad midagi oma piirkonna heaks ära teha? Lahendada mõnd ühiskondlikku probleemi? Soovid oma ideed ellu viia, aga ei tea, kust alustada? Siis on noortefondi projektikoolitus just Sulle!
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: MIMO Sümpoosium “Kunst noorsootöös”
Sümpoosiumil käsitletakse koostöövõimalusi kunsti ja noorsootöö valdkondade vahel, tutvustatakse erinevaid kunstimeetodeid ning jagatakse MIMO projektist saadud kogemusi. 
Lisainfot siit

 

¤ RAHASTAMINE: ENLi osaluskogude projektifondi järgmine voor septembris!

Toetus on mõeldud alustavatele ja olemasolevatele osaluskogudele tegevuste korraldamiseks. Osaluskogude projektifond koosneb kahest alafondist: Algatusfond – alustavatele osaluskogudele, saab taotleda toetust kuni 200 EURi & Arendusfond – vähemalt kuus kuud tegutsenud osaluskogudele, saab taotleda kuni 800 EURi.
Loe täpsemalt siit

 

¤ RAHASTAMINE: Avatud on projekti “Noored ja ääred” II taotlusvoor

Kuni 15. augustini on avatud projekti “Noored ja ääred” teine taotlusvoor, mis pakub täiendavat võimalust kuni tuhandele noorele Eestimaa erinevate paikade avastamiseks, võimalust mõelda selle üle, kuidas tähistada Eesti 100. aastapäeva ning ettepanekute arutamiseks, mida teha, et Eestis oleks veel parem elada.
Loe täpsemalt siit

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status