/ Supergraafika konkurss Tallinnas

Tallinna linna noortevolikogu korraldab nii noortele kui ka vanadele grafiti konkursi. Tutvu alloleva infoga, et ennast detailidega kurssi viia.

 

 

Kus: Laagna tee lõpus asuv tunnel.

Mis: Konkurss kõikidele, kes tunnevad endas  kunstnikujoont ja julgevad teha kavandid ideedest, mida võiks tunneli väliseina peale joonistada. Teemadele piiranguid ei ole, kuid viha õhutamine millegi või kellegi vastu on välistatud.

Millal: Eskiise saab esitada 15.septembrini e-postile noortevolikogu@tallinnlv.ee või tuua tööpäevadel kuni kella 20:00-ni aadressile Vana-Viru 12.

Kes: Konkurss on mõeldud nii noortele kui ka kogenud inimestele, kes oskavad joonistada ja tahavad panustada linnaruumi ja tänavakunsti arengusse.

Milleks: Linn on täis koledat sodimist, samas võimalusi kvaliteetse ja avaliku (iga tänavasodija meelest on tema tehtu vägagi kvaliteetne ning alati ju ka avalik) grafiti loomiseks peaaegu ei ole. Tahame pakkuda võimalust arendada oma talenti neil, kellele pakub legaalne tänavakunst huvi.

Kes maksab: Vajalikud värvid annab projekti meeskond, toetajateks on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ja Lasnamäe Linnaosavalitsus.

Kes valib: Esitatud eskiiside seast valib noortest, linnaametnikest ja kunstnikest koosnev komisjon 8-12 parimat tööd.

Kes korraldab: Tallinna linna noortevolikogu – 21st pealinna noorest elanikust koosnev osaluskogu, mis esindab ja kaitseb Tallinna noorte huve.

Mis edasi: Parimad tööd teostatakse hiljemalt 5. oktoobriks, mil objekt ametlikult avatakse. Juhul, kui projekt on edukas, laiendame tänavakunsti üle kogu linna.

Lisainfo

Aune Marjapuu (eesti)

aunemaria@hotmail.com

5278403 


Anna Tisler (vene),

annaatisler@gmail.com

56204529

Internet:

www.tallinn.ee/noortevolikogu 


Facebook: 

https://www.tallinn.ee/est/noortevolikogu/

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status