/ ENLi Teated 384

\"ENL\"

12. november 2013
ENLi Teated nr 384

\"\"

UUDISED

¤ EAÜS kutsub üles: Vuntsid, tervis ja peod

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts EAÜS kutsub kõiki mehi üles osalema Movembri tähistamisel, tegevustes ja loengutes. Kuidas täpsemalt, loe lingi tagant!
Loe täpsemalt siit

 

¤ AIESEC Eestis kutsub noori osalema oma programmides!

GLOBAL CITIZEN on vabatahtliku töö programm noortele, kes soovivad avardada oma maailmavaadet ja ennast arendada. AIESEC pakub noortele põnevat ja tähendusrikast kogemust võõras kultuuriruumis. Vabatahtlikuna saad võimaluse avastada maailma, luues samaaegselt kohalikus kogukonnas positiivseid muutusi. 
Loe täpsemalt siit

 

\"\"

TÄHTSAD KUUPÄEVAD

16.-17. nov – sügisseminar Tartus (sh üldkoosolek) 
13. dets – ENLi jõulupidu

\"\"

ENLi ETTEVÕTMISED

Käesoleval nädalal:
13.11 külastab osaluskogude koordinaator Kuldar Adel Saue noortekeskust, et nõustada kohalikke noori osaluskogu loomisel
14.11 osalevad personali- ja haldusjuht Kaidi Nurmik ja osaluskogude koordinaator Kadi Vahtra Eesti Väitlusseltsi koolitusel \”Moderaator kui arutelu disainer\”
14.11 osaleb juhatuse esimees Mailis Ostra Lastekaitse Liidu konverentsil
15.-17.11 viibib kogu meeskond Tartus, et valmistada ette ja viia läbi ENLi sügisseminar ja XXIV üldkoosolek

 

Eelmisel nädalal:
5.11 toimus ENLi kontoris üldkoosoleku materjalide arutelu
6.11 toimus ENLi üldkoosoleku materjalide arutelu Tartus
7.11 toimusid üle Eesti osaluskohvikud
8.11 osales juhatuse esimees Mailis Ostra Hea Eeskuju konkursi žüriis 
9.11 osales osaluskogude koordinaator Kadi Vahtra noortekogude mentorprogrammi supervisioonil Tartus

 

\"\"

KOOLITUSED, konverentsid, rahastamine

¤ OSALE: Loomekonkurss \”NATO mäng\”
Eesti NATO Ühing, Kaitseministeerium ning Haridus- ja Teadusministeerium kuulutavad välja loomekonkursi \”NATO mäng\” et tähistada NATO-ga liitumise 10.aastapäeva. Osalema on oodatud gümnaasiumiastme ja kutseõppeasutuse (kutsekeskharidusõpe) õpilastest moodustunud kuni 5-liikmeline rühm.
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: Avalda arvamust õppematerjalide kohta!
Igal aastal valmib Eestis uusi noortevaldkonna õppematerjale, mõned on mõeldud vaid oma organisatsiooni või võrgustikusiseseks kasutuseks, teised suunatud laiemalt noortele ja nendega töötavatele inimestele ja asutustele, MTÜ-dele ning kõrgkoolidele. Selleks, et saada paremat ülevaadet, kuidas Eesti noorsootöö ilmunud materjale vastu on võetud, korraldati küsitlus.
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: Konverents \”Kuidas elad Eestimaa laps? Laps reformitormis!\”
MTÜ Lastekaitse Liidu korraldatud konverentsil on sel aastal fookuses kavandatavad muutused ühiskonna taustal, mis omakorda mõjutavad laste elu siin, praegu ja tulevikus.  Kolm pikka sammu ja kolm suurt reformi s.o.  haldus- , haridus- ja uus lastekaitseseadus tuleb konverentsiõhustikus arutlusele läbi ministrite ettekannete  ja sellele järgnevate debattide. 
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: Tallinn tunnustab noori ja noorsootöötajaid
Juba üheksandat korda toimuvale konkursile oodatakse esitama oma nominatsioone nii märkimisväärsete tegude läbiviijaid ise, kes on viimasel aastal noorte heaks midagi suurt korda saatnud, kui ka kõigi tähelepanelike linnaelanike poolt esitatud nominente. Tunnustust jagatakse ka tänavu juba tuttavas kahes kategoorias -\”Suured teod Tallinna noortele\” ning \”Tallinna noorte suured teod\”.
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: Eesti Puuetega Inimeste Koja foto- ja videokonkurss \”Kõik inimesed on erinevad, aga võrdsed\”
Osalema on oodatud põhikooli noored töödega, mis väärtustavad erinevaid ja erilisi inimesi meie ümber. Konkurss toimub kahes kategoorias – foto ja video ning kõige silmapaistvad tööd saavad autasustatud väga ahvatlevate auhindadega (seda lausa mõlemas kategoorias).
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: Kutse: arvutijoonistuste võistlus – EENet 20
Konkurss on pühendatud EENeti 20. aastapäevale. Võistlus toimub neljas vanuserühmas ning parimatele autoritele ja juhendajatele on Hariduse Infotehnoloogia SA välja pannud auhinnad.
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: Praxise kaasamiskoolitused 2013
Seekordsed koolitused on võrreldes eelnevatega mõeldud pigem edasijõudnutele st. vähem selgitatakse, miks kaasata ning rohkem, kuidas kaasata, samuti, mis töötab ja mis mitte.
Lisainfot siit

 

¤ VÄLISMAALE: Noortevahetused Kagu-Euroopa riikidega: The Real Deal – Partner Building Activity
The Real Deal – Partner Building Activity on partnerluskohtumine uutele aga ka kogenud noortevaldkonna projektitegijatele, et panna alus tulevastele koostöödele ja ühistele noortevahetuse projektidele.
Lisainfot siit

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status