/ Noorte kodanikuteadlikkuse ja sallivuse projektid saavad toetust?

Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed (MISA) kuulutas välja projektikonkursi, millega toetatakse 7–26aastaste noorte kodanikuteadlikkuse ja sallivuse suurendamiseks mõeldud projekte.

38 000 euro suuruse projektitoetusega rahastatakse tegevusi, mis laiendavad eesti ja vene õppekeelega õpilaste teadmisi Eesti ühiskonnast ning väärtustavad Eesti kodakondsust ja kodanikuks olemist. Projektikonkursi eesmärgiks on ühtlasi ka kodanikupäeva traditsiooni juurutamine ning sallivuse suurendmine mitmekultuurilises kollektiivis.

\”Kodanikuteadlikkuse ja sallivuse teemalisi üritusi ning materjale, sealhulgas sellealaste noorteürituste korraldamist, noorte koostööd ning õppematerjalide ja -vahendite loomist oleme toetanud juba 2003. aastast. Õpilased on erinevates projektides nende aastate jooksul korraldanud näiteks viktoriine, organiseerinud maastikumänge ja väljasõite ning tegelenud sallivuse teemadega,\” räägib MISA mitmekultuurilise hariduse üksuse koordinaator Toivo Sikk.

Sikk loetleb projektitoetuse abiga toimunud sündmuste hulgas ka õpilaskonverentse, kohtutumisi huvitavate inimeste ja arvamusliidritega, koolilehtede väljaandmist jne.??Toetust saavad Eestis registreeritud mittetulundusühingud, riigiasutused ja kohalike omavalitsuste asutused.

Projektide esitamise tähtaeg on 11. aprillil kell 16.00. Lisainfot projektikonkursi tingimuste ja vajaliku dokumentatsiooni kohta leiab MISA koduleheküljelt.

Konkursi läbiviimist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Lisainfo:
Toivo Sikk
Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed
Mitmekultuurilise hariduse üksuse koordinaator
Tel 659 9850
E-post toivo.sikk@meis.ee

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status