/ Teenused

Tehnika laenutus

ENLi käest on võimalik laenutada erinevaid tarvikuid, mis kuluvad ära enamike ürituste korraldamisel. On siis tegu väikse organisatsiooni üldkoosolekuga või suure avaliku üritusega.

 • Data-projektor – 25 € ööpäev
 • Ekraan – 15€ ööpäev
 • Ruupor – 5 € ööpäev
 • Raadiosaatjad (5 tk) –  10 € ööpäev
 • Märgimasin (märgi diameeter on 57 mm) – 10 € ööpäev (ühe märgitooriku hind 0,40 €)
 • Koosolekute läbiviimiseks saab kasutada ENLi kontorit (olemas projektor, WiFi, väike kööginurk), max 15 inimest – 110€ / 5-8h  või 20€ tund 

Kuidas laenutada?

 1. Anna oma soovist teada vähemalt 48h enne laenutust.
 2. Täida ära all olev vorm.
 3. Võtame Sinuga ühendust.
 4. Asjad saad kätte ENLi kontorist (Estonia pst 5a).
 5. Kohapeal teeme Sinuga ka ühe väikse lepingu.

 

Saada päring

 

Teenused

Modereerimisteenus

ENLilt on võimalik tellida modereerimisteenust erinevatele aruteludele ja diskussioonidele. Olgu see erakondadevaheline debatt või mõne traditisoonilise sündmuse õhtuse osa meelelahutuslik pool, kus vaja küsida kriitilisi küsimusi ja teha selgeks erinevate osapoolte seisukohad. Oleme teile abiks nii planeerimis- kui läbiviimisprotsessis. Hind: 75 – 200€. Täpsem hind selgub läbirääkimistel korraldajatega. (Hind sisaldab KM ja transpordikulusid).

Saada päring

 

Koolitusteenus

ENL pakub koolitusi noorte kaasamisest, rohujuure tasandi osalusest, juhtimise baasteadmistest, meeskonnatööst, avalikust esinemisest, kommunikatsioonist ja sotsiaalmeediast. Koolitusi pakume tasuta oma võrgustikus, kuid igaühel on neid võimalik meilt tellida. Tellimisel oleneb koolituse hind kokkulepetest, kuid see ei ole kallim kui 200€.

Saada päring
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status