/ Noorteühingu päev asenduskodus

 

Eesti Skautide Ühing koostöös Eesti Noorteühenduste Liidu ja Asenduskodude Laste Liiduga kutsuvad noorteorganisatsioone ning asenduskodusid võtma osa koostööprojektist “Noorteühingu päev asenduskodus” (NYPAK). Alates veebruarist 2020 pakutakse kõikidele asenduskodudele võimalust kutsuda aasta jooksul külla üks noorteühing, kes ühes laste ja noortega viib läbi päevase hariva, kaasava ja lõbusa tegevuse.

NYPAKi puhul on tegemist heategevusliku ettevõtmisega, mille eesmärk on pakkuda asenduskodudes olevatele noortele võimalust veeta lõbus ja hariv päev mõne noorteorganisatsiooniga ning tutvustada asenduskodudes olevatele lastele ja noortele erinevaid noorteorganisatsioone ja nende tegevust, arendades sealjuures koostööd asenduskodude ja riiklike kui ka regionaalsete noorteühenduste vahel.

“Parim kingitus on ühiselt veedetud aeg, mida loodame üheskoos teiste noorteorganisatsioonidega asenduskodudes olevatele lastele pakkuda,” sõnas Eesti Skautide Ühingu suhtlusjuht Kristjan Tedremaa. Tedremaa lisas, et kindlasti on programmil potentsiaal kasvada aastatega suuremaks, et suurem hulk asenduskodudes olevaid noori saaks osa noorteühingute tegevusest.

Oled huvitatud võtma osa meie heategevuslikus projektis? Siis registreeri ja me võtame sinuga ühendust:

Lisainfo:
Kristjan Tedremaa
suhtlusjuht
Eesti Skautide Ühing
kristjantedremaa@gmail.com
53324922

Elizaveta Cheremisina
juhatuse aseesimees
Eesti Noorteühenduste Liit
elizaveta@enl.ee 
56813939

Valle Morel
tegevjuht
Eesti Asenduskodude Laste Liit
valle@lasteliit.ee

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status