/ Eesti Noorteühenduste Liit kutsub osalema #EYE2020 festivalil

Eesti Noorteühenduste Liit kutsub ENLi liikmesorganisatsioonide noori ja osaluskogulasi kandideerima osalejaks European Youth Eventil.

European Youth Event (EYE2020) on arvamusfestivali sarnane üritus, mis iga kahe aasta järel toob kokku tuhandeid noori kõikidest Euroopa Liidu liikmesriikidest, et jagada ja kujundada ideid Euroopa tulevikust. See on noortele ainulaadne võimalus kohtuda ja inspireerida üksteist ning arutleda noori mõjutavatel teemadel otsustajatega Euroopa Liidu südames.

EYE2020 toimub 29.-30. mail Strasbourgis Prantsusmaal. Sel aastal võtab üritusest osa ka Eesti Noorteühenduste Liit ning korraldab töötuba teemaga vote@16, now

Eesti Noorteühenduste Liit otsib 10 noort, kes 

  • on festivali toimumise ajal vanuses 16-30;
  • on Eesti kodakondsusest;
  • oskavad inglise keelt;
  • saavad aktiivselt osaleda EYE2020 sündmustel 28.-30. mail Strasbourgis;
  • saavad olla ENLi tiimile abiks töötoa läbiviimisel.

Tutvu EYE2020 festivaliga SIIN. Festivali kava leiad materjalide alt.

Kui tunned, et soovid liituda ENLi tiimiga EYE2020 festivalil, siis kandideeri kuni 16. veebruarini! Kõik elamis- ja reisimiskulud katavad Euroopa Parlament ja Eesti Noorteühenduste Liit. Toitlustuskulud katab osaleja iseseisvalt.

KANDIDEERIN OSALEJAKS!

Sobivad kandidaadid valib ENL võttes arvesse igaühe sobivust, motivatsiooni ja pealehakkamist. Kõikide kandideerinud noortega võtame personaalselt ühendust hiljemalt 24. veebruariks. 

Lisainfo

Aivar Kamal
Eesti Noorteühenduste Liit / Estonian National Youth Council
Välissuhete juht / International officer
Euroopa Noortedialoogi projektijuht / Project Manager of European Youth Dialogue
E-mail: aivar@enl.ee 
Tel: + 372 661 6487
GSM: + 372 5666 6300
Aadress: Estonia pst. 5a 10143 Tallinn

/ Materjalid

EYE festivali kava

pdf

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status