/ Videokonkurss “ÜRO ja noored”

Eesti Noorteühenduste Liit ja Välisministeerium kutsuvad noori osalema videokonkursil “ÜRO ja noored”.

Loo video pealkirjaga „Kui mina oleksin ÜRO Peasekretär…“ ja jaga oma soovitusi ÜRO Peasekretärile. Video on võimalus levitada oma arvamust, mida tähendab sinu jaoks Ühinenud Riikide Organisatsioon ning mida teeksid, kui oleksid ÜRO Peasekretär.

Parimate videote loojatele on korraldajad välja pannud auhinnad!

Osalema ootame noori vanuses 15-25-eluaastat. Osalemiseks on vaja:

  • jäärdvustada horisontaalvaates kuni 30-sekundiline teemakohane videoklipp (Oluline on video kvaliteet, proovi see filmida vähemalt 1080 piksline!),
  • laadida videoklipp üles näiteks WeTransferi, Dropbox, Google Drive’i või mujale sobivasse keskkonda, kust korraldajatel on võimalik seda  et sellele tekiks link,
  • saata see link korraldajatele aadressile videokonkurss@mfa.ee või täites allolev ankeet!  

Videoklippi saates lisa juurde ka oma ees- ja perekonnanimi, vanus ning kontaktandmetena telefoninumber ja meiliaadress. Kindlasti on ka oluline lisada kirjalikult tekst, mida videos kõneled, et saaksime selle põhjal vajadusel subtiitrid luua!

Konkursile töö saatmisega kinnitab osaleja, et tema on saadetud töö autor ja annab korraldajatele ehk Välisministeeriumile ja Eesti Noorteühenduste Liidule täieliku õiguse konkursile esitatud videosid edaspidi kasutada. 

Konkursil osalemiseks saada oma video hiljemalt 31. maiks 2021.

 

Osale konkursil

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status