fbpx

/ Ametiühingute keskliidu noortekomisjon

Eesti ametiühingute keskliidu noortekomisjoni kuulub noori erinevatest ametiühingutest. Ei ole vahet kas kuulud transporditöötajate või teenindajate ametiühingusse, oled õmbleja või ehitaja – noortekomisjoni tegevustes võivad ja saavad kaasa lüüa kõikide ametiühingute kuni 35aastased aktiivsed noored.

Visioon

Noortekomisjon püüdleb ennekõike selle poole, et ametiühingute maine ja teadlikkus ametiühingute tegevusest oleks parem just noorte inimeste seas.

Missioon 

Meie eesmärk on jagada koolis õppivatele või äsja kooli lõpetanud noortele teadmisi ametiühingute tegevusest, tutvustada võimalusi oma töösuhet ametiühingu toel kujundada ning esindada ametiühinguid erinevatel messidel ning konverentsidel nii Eestis kui välisriikides. Noortekoguga liitumine annab võimaluse ennast „näidata” ja arendada. Lisaks saada infot tööalaste seaduste kohta ning teadmise, et sa pole siin karmis tööelus üksinda.

 

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status