/ Tiim

Juhatus

/ Triin Roos
juhatuse esimees
/ Kaarel Taimla
juhatuse aseesimees

Töötajad

/ Maarja Mehiste
osalusprogrammi juht
Lähemalt
Maarja hoolitseb selle eest, et noorte osaluse maastikul oleks kõik hästi ning Eestis tekiks uusi noortevolikogusid. Maarja jagab ka headele ideedele noorte osaluse fondist raha.
Tagasi
/ Hannaliisa Rebane
huvikaitse spetsialist
/ Linda Luts
ÜRO noordelegaat
Lähemalt
Linda esindab Eesti noori ÜROs. Lisaks koordineerib ta tuleviku saadikute võrgustikku ning aitab ellu viia "Future Agents NOW" projekti.
Tagasi

 

Nõukogu

ENLi nõukogu on ENLi üldkoosoleku valitav organ, mille eesmärk on enne üldkoosolekule esitamist juhatuse koostatud majandusaasta aruande, tegevuskava, eelarve ja arengukava heakskiitmine ning ENLi organite nõustamine vastavalt oma kompetentsile.

Eva Lennuk

Carolyn Soosaar

Laura Õigus

Daniel Kõiv

Kätlin Kuldmaa 

Karmen Pikkmets

Vabatahtlikud

ENLi sündmuste korraldustiim suhtleb ENLi hooajakoolide koolitajatega, valmistab ette vaba aja programmi, tegeleb üldise korralduse, info levitamise ja sponsorite leidmisega. Blogitiim tegeleb sellega, et ENL ja organisatsiooni sündmused ning tegevus oleks silmapaistev ning liikmetele nähtav läbi Infonurga.

Sponsorlus

Siret Aleksa

Janeliis Vahtmäe

Turundus ja kommunikatsioon

Getlin Juhe

Liina Reimann

Üldkorraldus

Maiken Ojaniit

Inara Ein

Blogitiim

Teele Särekanno

Siret Upan

Liina Soboleva

Elizabeth Lindjärv

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status