fbpx

/ Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts

Millega Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts tegeleb?
Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts on Tartus tegutsev Eesti arstitudengeid ühendav organisatsioon. EAÜS tegutseb selle nimel, et tulevased Eesti arstid oleksid professionaalselt senisest veel kõrgemal tasemel. Selleks loome üheskoos erinevaid võimalusi arstitudengite igakülgseks arendamiseks ning eneseteostuseks, et nii saaksid meist veelgi paremad arstid nii meie patsientidele kui ka Eesti ühiskonnale. EAÜS töötab oma moto järgi ja teeme kõike selleks, et “Maailma kõige tervemad ja õnnelikumad inimesed elaksid Eestis”. Selle eesmärgi saavutamiseks korraldame arvukalt üritusi, tõstmaks inimeste teadlikkust tervisega seonduvast, ning rõhutame seda, kui oluline on võtta vastutust oma tervise eest neid üritusi leidub nii paneeldiskussioonide, maailmakohvikute kui ka konverentsidel sõnavõttude näol. Anname ka arvukalt koolitusi nagu nt seksuaaltervise, vaimse tervise ja keskkonnasõbraliku toitumise, millega võid tutvuda siin.

Keda ootate organisatsiooniga liituma?
Kuigi ühendame peamiselt arstitudengeid, ootame oma liikmete sekka kõiki inimesi, kes unistavad, et Eestis elaksid maailma kõige tervemad ja õnnelikumad inimesed. Leiame, et inimese õnne üheks komponendiks on hea tervis ja selle jaoks tahame, et nii füüsiline kui ka vaimne heaolu oleks meie riigis kõrgelt hinnatud. Tule ja liitu meiega, et anda oma panus sellesse visiooni!

Miks organisatsiooniga liituda?
Meiega liitudes on liikmel võimalik harida end tervise teemadel ning anda enda panus, et tervishoiumaastik areneks helgema tuleviku suunas. Lisaks on võimalik harida noori andes seminare igas vanuses noortele. Loomulikult ei puudu meie ampluaast ka väliskoolitused ning välisvahetus. Välisvahetus on küll mõeldud arstitudengitele kuid väliskoolitustest on võimalik kõigil meie liikmetel osa võtta.

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status