/ Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts on Tartus tegutsev Eesti arstitudengeid ühendav organisatsioon. EAÜS tegutseb selle nimel, et tulevased Eesti arstid oleksid professionaalselt senisest veel kõrgemal tasemel. Selleks loome üheskoos erinevaid võimalusi arstitudengite igakülgseks arendamiseks ning eneseteostuseks, et nii saaksid meist veelgi paremad arstid meie patsientidele kui ka Eesti ühiskonnale.

Kuigi ühendame peamiselt arstitudengeid, ootame oma liimete sekka kõiki inimesi, kes unistavad, et Eestis elaksid maailma kõige tervemad ja õnnelikumad inimesed. Leiame, et inimese õnne üheks komponendiks on hea tervis ja selle jaoks tahame, et nii füüsiline kui ka vaimne heaolu oleks meie riigis kõrgelt hinnatud. Korraldame arvukalt üritusi, tõstmaks inimeste teadlikkust tervisega seonduvast, ning rõhutame seda, kui oluline on võtta vastutust oma tervise eest. Anname ka arvukalt koolitusi, millega võid tutvuda siin.

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status