fbpx

/ EMÜ Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts

Milles KÜS?

​Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Üliõpilaste Selts (EMÜ KÜS) on mittetulundusühing, mis tegutseb liikmete omaalgatuslikul alusel. Selts on loodud 19. märtsil 2001. aastal eesmärgiga ühendada maastikukaitse ja –hoolduse eriala tudengeid, kuid 2005. aastast võivad seltsiga liituda kõik Eesti Maaülikoolis õppivad üliõpilased, kes on huvitatud keskkonnakaitsest.

Üheskoos käime matkamas, talgutel, hoolitseme seltsielu eest ja korraldame erinevaid meelelahutuslikke ja harivaid üritusi (ekskursioonid, filmiõhtud jms). Ühtlasi aitame kaasa tudengite teaduskonverentsi TalveAkadeemia korraldamisele ja teeme läbi Ole Rohkem võrgustiku koostööd teiste organisatsioonidega.

Uusi liikmeid võtame vastu kogu õppeaasta vältel!

Visioon

Eesti noored on teadlikud Eesti ja maailma keskkonnavaldkonnas toimuvast ning panustavad Eesti loodushoidu ja ühiskonna jätkusuutlikku arengusse​.

Missioon

EMÜ KÜS panustab mitteformaalhariduse kaudu Eesti noorte keskkonnateadlikkuse tõstmisesse elujõulise ja kompetentse liikmeskonna toel. 

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status