fbpx

/ Eesti Õdede Liidu Õendusüliõpilaste seltsing

Eesti Õendusüliõpilaste Seltsingu põhieesmärk on ühendada Tartu ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolide tudengid ühtseks seltsiks, et edendada õendusabi valdkonda ja õeõppe kvaliteeti. Eesti Õdede liidu kaudu on õendusüliõpilaste hääl esindatud riiklikes töörühmades ja kõrgkoolides. Saame viia oma ettepanekud õppekavade ja praktikavõimaluste parandamise kohta otsustajateni ning planeeritavates muudatustes kaasa rääkida.

Lisaks on seltsil plaanis õendustudengitele korraldada üritusi, mille eesmärgiks on kutsuda kokku kahe kooli tudengid, et luua uusi tutvusi ja edendada omavahelist kommunikatsiooni. Üliõpilaste õeskonda kuulumine pakub huvitavaid täiendõppe võimalusi, ühtekuuluvust ning põnevaid erialaseid ja seltskondlikke kohtumisi teiste õendusõppe üliõpilastega ning valdkonna liidritega. Seltsing pakub liikmetele võimalust saada õenduse erialast võimalikult lai ja terviklik ülevaade. Õendusüliõpilaste seltsingu liikmetele laienevad samad hüved ja tasuta koolitusvõimalused, mida pakub Eesti Õdede liit oma õeskonnale.

Õendusüliõpilaste Seltsingu visiooniks on olla tugev ja arvukas organisatsioon, mis ühendab õendusüliõpilasi.

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status