fbpx

/ Isamaa Noorteühendus ResPublica

Isamaa Noorteühendus ResPublica on parempoolse maailmavaatega aktiivsete noorte ühendus, mis väärtustab üksikisiku vabadusi ja vastutust. Meie ühenduse eesmärgiks on esindada noori ja noorte vaateid nii kohalikul kui ka üleriiklikul tasandil. Isamaaline konservatiivne maailmavaade algab kodukohast (vallast, linnast). Noorte arvamust kuulda võttes on meil võimalik luua keskkond, kus nad sooviksid elada ka tulevikus ja sellest võidab terve ühiskond.

Kaasaegse konservatiivse ühendusena koondame inimesi, kes väärtustavad kodanikealgatusi ja vabadust, kuid peavad seejuures oluliseks vastutustunnet. Sõnapaar „res publica“ ehk avalik asi kannab edasi konservatiivset ja parempoolset maailmavaadet. Tänast Eestit ei kujundanud keelud ja käsud, vaid inimeste võimalus teha vabu valikuid.

Euroopa ja Eesti noored on aja jooksul poliitikast kaugenenud ja erakondade suhtes valitseb usaldamatus. 1990. aastate alguses olid Eesti noorteorganisatsioonid poliitikamaastikul aktiivsed ning aitasid seeläbi kujundada Eesti tulevikku. Meie soov ja eesmärk on taastada noorteorganisatsioonide mõju Eesti poliitmaastikul!

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status