fbpx

/ JCI Estonia

JCI ehk Junior Chamber International on enam kui 100-aastase ajalooga rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon inimestele vanuses 18-40, mis tegutseb rohkem kui 115 riigis üle terve maailma. 

Eestis tegutseb JCI alates aastast 1989. Tänaseks on meil 10 aktiivselt tegutsevat koda, mis ühendavad endas ettevõtlikud noored üle terve Eesti.  JCI missioon on tagada arenguvõimalusi, mis võimendavad noori aktiivseid liikmeid looma positiivseid muutusi.  Meie liikmed on väga erineva taustaga, nii kultuuriliselt kui professionaalselt, kuid nad kõik kannavad samu väärtusi ja kirge selle vastu,  et arendada iseennast ja toetada kogukonna elu paremaks muutmist. 

Peale suurte ja avalikkuses enam tuntud projektide nagu JCI Jõulupuu, Rat RaceBeWise, Eluks Valmis või Ärifoorum, pakume oma liikmetele ja huvilistele võimalust osaleda paljudel enda oskusi proovilepanevatel koolitustel ja liidriakadeemiates,  inspiratsiooniõhtutel ja ettevõtte külastustel. 

Kõigil liikmetel on võimalus luua ja juhtida ühiskondlikult kasulikke projekte turvalises keskkonnas ning läbi selle saavutada personaalne kasv.

Võta julgelt mõne kojaga ühendust ja osale lähiaja sündmusel või saa mõne sinu jaoks huvitava liikmega kokku! 
 
Iga aasta toimub JCI Aastakonverents, kus näiteks 2021. aastal proovisime luua muutust vaimse tervise suunal. Teemaks oli “Kirest sündinud äri”, kus peatusime pikemalt ka kire ehk vaimse tervise teemadel.  Väga populaarseks osutus Eva Lepiku sessioon “Valgus ja vari”:

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status