fbpx

/ Juvente

Juvente näol on tegemist noorteorganisatsiooniga mille eesmärgiks on pakkuda võimalust veeta oma aega positiivses ja turvalises keskkonnas elurõõmsate inimeste seas ja seda täiesti alkoholi ja meelemürkide vabalt. Meeldivad sulle siis lauamängud lõbusas seltskonnas, matkad värskes õhus või rahvusvahelised projektid teadmishimuliste ja motiveeritud noortega üle Euroopa.

Juvente pole kindlasti hulk radikaalseid karsklasi. Pigem on eesmärgiks tegeleda teavitava tööga ja pakkuda alternatiivseid võimalusi oma aja veetmisele seniks harjumuspäraseks saanud võimalustele. Koostöös teiste organisatsioonidega nii Eestis kui rahvusvaheliselt on võimalik osaleda laagrites ja seminaridel, avardada oma silmaringi, õppida midagi uut ja tutvuda huvitavate inimestega üle Euroopa.

Olles piisavalt suur, et osaleda rahvusvahelistes projektides, aga piisavalt väike, et end pigem sõpruskonnaks pidada, on liikmetel võimalus kaasa lüüa suurtes projektides, või üheskoos vestlusõhtuid pidada, kui suured projektid esialgu hirmsana tunduvad.

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status