fbpx

/ VitaTiim

VitaTiim on mitteformaalse õppe keskus. Siin me pakume erinevaid võimalusi õppimiseks ja arenguks noortele, kogukondadele ja organisatsioonidele nii Narvas kui ka kogu maailmas. VitaTiimil on aastatepikkune kogemus rahvusvahelises ja kohalikus noorsootöös, vabatahtlikus tegevuses ja mitteformaalses õppes. Töötame Eestis, peamiselt Narvas, kuid loome ja toetame ka rahvusvahelist kogukonda erinevate projektide kaudu.

VitaTiimi missiooniks on luua toetav ja inspireeriv keskkond, et inimesed saaksid iseenda parimaks versiooniks, avastada oma rolli globaalses maailmas ning olla paindlikud ka pidevate muutuste keskel. Meie peamisteks eesmärkideks on noorte julgustamine, noorsootöö arendamine Ida-Virumaal, mitteformaalse hariduse ja noorsootöö edendamine, koostöö arendamine ülemaailmse sünergia, solidaarsuse ja õppimise ökosüsteemi loomiseks.

 

Kellega me töötame?
– Ida-Virumaa eri vanuses noored, kelle suhtluskeeleks on enamasti vene keel;
– Piiratud võimalustega noored (sotsiaalmajanduslike raskustega peredest pärit noored, LGBTQ+ noored, NEET-noored, pagulased);
– Noorsootöötajad ja õpetajad Eestist, kelle emakeeleks on vene keel ja rahvusvaheline noorsootöötajate kogukond;
– Vanemad, kohalikud ja rahvusvahelised kogukonnad.

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status