fbpx

/ Projektid / / Arengusprint 2.0

Eesti Noorteühenduste Liit korraldab sellel sügisel koolitusmaratoni Arengusprint 2.0. Koolitusprogramm on suunatud Eesti Noorteühenduste Liidu täisliikmetele. Koolituse peamine eesmärk on liikmeid arendada, anda juurde olulisi teadmisi ja mis kõige tähtsam viia need ka reaalselt ellu.

Utterback´i (1996) järgi läbib iga ettevõte peamiselt kolme etappi. Arengufaas on üks periood, kus kõik on ebakindel ja toimub palju riskeerimist, puudub kindel struktuur, liikmeskond on väike. Järgmiseks on üleminekufaas, milles püütakse laieneda, eristuda konkurentides. Viimaseks on küpsusfaas, kus on välja kujunenud kindel võrgustik ja juhtimiskultuur ning selles faasis on võimalik keskenduda meeskonnale. Arengusprint 2.0 keskendub Utterback`i (1996) peamiselt kahele faasile, milleks on arengufaas ja küpsusfaas. Seega on Eesti Noorteühenduste Liidu täisliikmed jaotatud kahte erinevasse gruppi.

Küpsusfaasi grupi peamiseks koolituse teemaks on kuidas saaks veelgi paremini enda tulubaasi kasvatada ja leida koostööpartnereid. Koolitusprogrammi viib läbi tunnustatud turundus- ja müügikoolitaja Anu-Mall Naarits. Arengufaasi läbivaks teemaks on liikmeskonna suurendamine, ülesannete delegeerimine ja kaasav juhtimine. Antud koolitust viivad läbi Mats Soomre, kes on suurepärane meeskonnakoolitaja ja ka kaasava juhtimise koolitaja Piret Jeedas. Lisaks sellele jagavad oma kogemusi ka Eesti Noorteühenduste Liidu liikmesorganisatsioonid.


Kutsume Arengusprint 2.0 koolitusprogrammist osa võtma Eesti Noorteühenduste Liidu täisliikmeid. Palun registreerige enda organisatsiooni liikmed hiljemalt  30. septembriks.

/ Loe ka

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status