fbpx

/ Projektid / / BE MORE. Community

BE MORE. Community on noorteorganisatsioonide juhtidele loodud veebikoolituste platvorm. Platvormile on loodud neli kursust, mis on ideaalsed uueks tegevusaastaks teadmiste värskendamiseks ja oma organisatsiooni tegevuste analüüsimiseks.

Oluline osa platvormist on üksteiselt õppimine, milleks on kursuste kõrvale loodud foorum kogemuste jagamiseks ja küsimusteks.Esimesed loodud kursused on tasuta ning läbitavad nii üksi kui koos meeskonnaga ja puudutavad nelja suurt teemat: organisatsiooni alused, juhtimine, liikmed ja väliskommunikatsioon.

Projekt on valminud viie noorteorganisatsiooni koostöös: Üliõpilaskonna Sihtasutus, Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis, Eesti Noorteühenduste Liit, Landesjugendring Baden-Württemberg ja Zero Generation ning on rahastatud Erasmus+ Euroopa Noored programmi ja Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toel.

Projekt on rahastatud Erasmus+ programmist.

/ Loe ka

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status