fbpx

/ Projektid / / ENLi Kevadseminar 2018

Eesti Noorteühenduste Liidul on rõõm Teid kutsuda Kevadseminarile ja ENLi 16. sünnipäevale, mis toimuvad 19. – 20. mail Tallinnas.

Sel aastal on ENLi hooajakoolide eesmärgiks läheneda korraldamisele varasemast erinevalt. Mitmete erinevate koolituste asemel soovime anda kohalolijatele võimaluse kujundada protsessi ning jagada kogemusi.  

Üks suur teema, mida tegevusi planeerides kõrvale jäetakse, on mõju. Nii lühi- kui ka pikaajaline tegevuse mõju. Näeme suurt potentsiaali noorteühenduste koostöös, mistõttu on Kevadseminari üldteemaks sel aastal võrgustumine.  Kevadseminari jooksul mõtleme üheskoos, mida me tahame üldpildis saavutada ning kellega koos on ühiste sõnumite edasiandmine vajalik.

Korralduslik informatsioon

  • Kevadseminar toimub 19.-20. mail teatris Von Krahl, mille aadress on Rataskaevu 10, Tallinn.
  • ENLi 16. sünnipäev toimub 19. mail kell 19:00 kohvik-restoranis Wabadus, mille aadress on Vabaduse väljak 10, Tallinn.
  • Pühapäeval, 20. mail toimub lisaks koostöisele tegevusele ENLi XXXV üldkoosolek, mis on ENLi täisliikmetele kohustuslik.
  • Ühest organisatsioonist ootame Kevadseminarile osalema 2 inimest.
  • Osalustasu puudub ENLi täis- ja kandidaatliikmetel kui ka osaluskogude 2 esindajal.
  • Arve osalustasu kohta esitame neile registreerunutele, kes ei ole oma mitteosalemisest 12. maiks teada andnud. Kevadseminari osalustasu on 20€ osaleja kohta.
  • Osalustasu tasumine toimub arve alusel, mis väljastatakse pärast Kevadseminari toimumist.
  • Juhul kui osalustasu tasumisega on raskusi või on tekkinud mõni muu probleem, tuleks sellest teada anda.

REGISTREERIMINE

Registreerimine on avatud 5. maini. Kohtade arv on piiratud!

Lisainformatsioon
Roger Tibar
ENLi juhatuse esimees
roger@enl.ee
+372 5306 6939

/ Materjalid

Ajakava

pdf

/ Loe ka

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status