/ Noored koolitajad

2020. aastal läbi viidud programmis “Noored koolitajad” osalesid erinevate ENLi võrgustiku organisatsioonide esindajad, et omandada kogemusi rühmade juhtimisel ja koolitamisel ning saada universaalseid oskusi, mis annavad enesekindlust organisatsioonides ja võrgustikes tegutsedes. Programmi vedas eest Uku Visnapuu, kes on kogenud noortevaldkonna koolitaja ja omab täiskasvanute koolitaja seitsmendat taset.

Tänaseks on programmi läbinud noortest kasvanud tublid koolitajad, kes teevad ENLi võrgustikule koolitusi valdkondades, milles nad on asjatundjad. Kutsu enda organisatsiooni, osaluskogu või klassi koolitama ENLi võrgustiku noor koolitaja!

Elizaveta Cheremisina

 

Gerli Parve

Kommunikatsioon, turundus ja sotsiaalmeedia on just need valdkonnad, milles Gerli end kõige tugevamaks peab. Igapäevaselt tegeleb ta ENLis turunduse ja kommunikatsiooni spetsialistina. Samas ametis on ta tegutsenud ka Elektrilevis. 2020. aastal lõpetas ta Tallinna Ülikoolis suhtekorralduse eriala ning õpingute ajal tegeles ta Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi üliõpilasnõukogus Meedium. Seetõttu jagab ta meeleldi oma teadmisi ja kogemusi nii visuaalsest kommunikatsioonist, veebipõhise kujundusprogrammi Canva kasutamisest, brändimisest kui ka paljust muust, mis eeltoodud teemadega seotud on. Kutsu ta koolitama kirjutades talle gerli@enl.ee

 

Gregory-Martin Linder

 

Kristen Rattasepp

 

Merle Purre

 

Sten Ärm

 

Triin Roos

 

Koolitaja: Uku Visnapuu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status