/ Ole osa Euroopa Tulevikulaborist!

FutureLab Europe (FLE) ehk Euroopa tulevikulabor on üle-euroopalise kodanikuühenduste võrgustikuEuropean Alliance for Democratic Citizenship projekt, mis kutsub 20-30-aastaseid teraseid ja tegusaid noori tuleviku-Euroopa kujundamisel kaasa lööma.

FLE programmis osalemine pakub osalejatele erakordset võimalust kohtuda mõjukate Euroopa otsustajatega, saada uusi teadmisi Euroopa Liidust ja selle poliitikatest, arendada oma oskusi ja laiendada kontaktivõrgustikku ning saada rahalist toetust Euroopa-teemaliste väikeprojektide elluviimiseks. 

Programm algab nädalase foorumiga Brüsselis 21.-26. septembril 2014, kus kõik programmi välja valitud osalejad esmakordselt kokku saavad. Brüsselis tutvutakse põhjalikult Euroopa Liidu institutsioonidega ja vahetatakse mõtteid Euroopa tipp-poliitikute ja asjatundjatega. Seejärel saavad noored terve aasta vältel osa võtta debattidest erinevates Euroopa linnades ning väidelda poliitikute, ekspertide ja arvamusliidritega päevakajaliste Euroopa küsimuste üle. Lisaks julgustatakse osalejaid ise Euroopa teemadel projekte algatama, millest säravaimad saavad programmist ka rahalist tuge.

Osalemiseks tuleb esitada kandideerimisavaldus FLE veebileheltähtaeg 28. veebruar 2014

2014. aasta konkursil saavad kandideerida kõik Eesti noored vanuses 20-30, kelle inglise keele oskus on piisavalt hea, et aktiivselt rahvusvahelisest programmist osa võtta.

Kandidaatidelt oodatakse huvi Euroopa teemade vastu, julgust väljendada oma ideid ja seisukohti ning kodanikuühiskonnas tegutsemise kogemust (osalemine vabaühenduste projektides, vabatahtliku töö kogemus vms).

NB! Erinevalt eelmistest aastatest ei ole sel aastal enam kandideerimiseks vajalik varasem seos Avatud Eesti Fondi projektidega!

NB! NB! Kui varasemat kokkupuudet AEFiga ei ole, siis palun täitke elektroonses kandideerimisvormis kohustuslikud lahtrid järgnevalt:

  • Which of the foundations are you affiliated to? – palun vastake sellegipoolest \”Open Estonia Foundation\”
  • Which programme(s) of the foundation did you participate in? Which year? – palun vastake \”Call for applications FutureLab Europe 2014\”

Julget kandideerimist!

Loe ja kuula ka varasemate Eesti osalejate muljeid:

Ivan Lavrentjev, Taavi Mikker ja Jevgeni Krištafovitš AEFi blogis
Intervjuu Anna Karoliniga AEFi raadiominutites
Intervjuu Ivan Lavrentjeviga AEFi raadiominutites

 

Lisainfo:

Maarja Toots
tel 615 5710
e-post maarja@oef.org.ee

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status