fbpx

/ Infonurk / Projektid / Noortekonverents “Eesti noortepoliitika eile, täna ja homme”

Eesti Noorteühenduste Liit (ENL) tähistab sel aastal 20. sünnipäeva ja kutsub noortevaldkonna tegijaid Noortekonverentsile  “Eesti noortepoliitika eile, täna ja homme”, mis toimub 21. mail kell 11.00-19.00 Nordic Hotel Forumis (Viru Väljak 3, Tallinn).

ENL on alates 2002. aastast esindanud noorteühenduste huve ning toetanud noorte omaalgatusi. 20 aasta jooksul on panustatud noortevaldkonna arengusse ning edukateks näideteks on ENLi toel loodud osaluskogud, mis tegutsevad tänaseks 76 omavalitsuses; Osaluskohvikud, mida on korraldatud üle 10 aasta ja mis on andnud tuhandetele noortele võimaluse rääkida kaasa nii kodukoha kui riigi arengus; ministeeriumite juurde loodud noortenõukogud; valimisea langetamine kohalikul tasandil ja palju muud. Noortekonverentsil heidame pilgu sellele, mida aastate jooksul oleme üheskoos saavutatud, kuid vaatame otsa ka väljakutsetele, mis valdkonda ees ootavad. 

Noortekonverentsi programm on mitmekesine ning kavas on:

  • Tervitussõnadeks oleme külla kutsunud Haridus- ja Teadusminister Liina Kersna ja ENLi esimesse juhatuse kuulunud Margus Tsahkna.
  • Toimub arutelu “Eesti noortepoliitika eile, täna ja homme”.
  • ENLi Riigikogu platvormi arutelud.
  • Erinevad koolitused, näiteks Diana Poudel räägib valeuudiste äratundmisest ja Marina Lukina Vabaühenduste Liidust võtab vaatluse alla kodanikuühiskonna ja kaasamise ning jagab nippe, kuidas muukeelseid kodanikke oma tegevusse kaasata
  • Õhtul sööme torti ning tähistame ENLi 20. sünnipäeva.

Pane end kirja hiljemalt 15. mail siin: https://bit.ly/ENL20konverents 

Noortekonverents toimub projekti “Noorelt noorele: räägime poliitilisest osalusest” raames, mida rahastab Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuur. Sündmust toetavad Million Mindset, Eesti Vabaõhumuuseum, Kingivabrik, Eesti Rahva Muuseum, Eesti Noorsooteater ja Teeviit. 

Lisainfo: enl@enl.ee 

 

/ Autor

Triin Roos

triin@enl.ee

/ Loe ka

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status