/ Algab kandideerimine TENi juhatusse!

Läbi saamas üks järjekordne tegevusaasta ning taaskord on aeg pilk tulevikku suunata. Praeguse juhatuse liikmete ametiaeg saab kohe-kohe lõpu ja meil on au kuulutada välja juhatusse kandideerimise kutse. Kui soovid oma tulevikku TENiga veelgi rohkem siduda ning sulle läheb korda organisatsiooni tulevik ja käekäik, siis mõtle tõsiselt selle sammu peale.

Kahtluste ja küsimuste korral oleme paika pannud juhatuse vastuvõtu, kus saad küsida kõike, mis puudutab juhatuse tööd ja igapäeva. Toimumisajaks 18. aprill kl 18 00-20 00 ja kohaks TENi kontor. Kui Sul ka konkreetseid küsimusi pole, siis tule ikka kohale ja teeme vastava ülevaate enda tegemistest. See on täpselt õige aeg saada informatsiooni, mis aitaks Sul otsust langetada. Kui kohale tulemine võimalik pole, siis ühendume Skype teel. Oma soovist anna teada Katile (kati.parn@ten.ee). 

Üldkogu 2012 toimub 28. aprillil Tallinnas. Rohkem infot tuleb peatselt. 


Juhatusse kandideerimine


2012/2014 aastal MTÜ Tegusad Eesti Noored juhatuse liikmeks kandideerida soovijatel palume saata oma motivatsioonikiri .doc failina 21. aprilliks aadressile juhatus@ten.ee. Palun pöörata tähelepanu 
asjaolule, et kandideerijad peavad olema valmis juhatusse jääma kaheks aastaks. Sellest aastast läheb käiku roteeruv süsteem, mille tulemusel vahetuvad vaid pooled juhatuse liikmed igal aastal.

Järgnevalt küsimused, millele oma motivatsioonikirjas toetuda:

 

 

  • Sinu nimi, vanus, kool, (eriala), klass/kursus.
  • Milline on Sinu taust TENis (rõhk viimasel aastal)?
  • Milline on Sinu motivatsioon olla TENi juhatuse liige? Palun kirjelda võimalikult täpselt toetudes oma kogemusele.
  • Milline oleks Sinu missioon TENi juhatuse liikmena? Kui osutud valituks, siis mida soovid TENis aasta või kahe jooksul kindlasti ära teha?
  • Too välja oma peamised tugevused ja nõrkused, kuidas kavatsed neid vastavalt rakendada ja parendada? 
  • Millisena näed TENi paari aasta pärast? Vastuses võid toetuda Arengukavale, mille leiad koduleheküljel.

Kokkuvõtteks:

Kandideerimise tähtaeg on 21. aprill.
Juhatuse töö vastuvõtt 18. aprill kl 18 00- 20 00 TENi kontoris või Skype ühendusel. 
Üldkogu toimub 28. aprill Tallinnas.


Soovime edu ja head mõttelendu!

Kati, Janne, Uku ja Kaarle

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status