/ Osale programmi Euroopa Noored fotokonkursil

Sajad projektid, tuhanded osalejad, miljonid eurod. Aga kui palju oli kogemusi, mis panid elu teisiti vaatama? Või millises koguses hetki, mida jääd meenutama terveks eluks? Nendele küsimustele ei saa vastata statistikaga. Õnneks on aga mõned sellised hetked jäädvustatud pilti.

Selleks, et vaadata tagasi Euroopa Noored programmile aastatel 2007-2013, korraldab Euroopa Noored Eesti büroo suure fotokonkursi, mille parimad palad jõuavad virtuaalsele fotonäitusele. Konkursile ootame jäädvustusi Euroopa Noored programmi (Youth in Action) raames aastatel 2007-2013 toimunud projektidest nii Eestis kui mujal.

Ootame eriilmelisi fotosid kõikidest alaprogrammidest (noortevahetus, noortealgatus, Euroopa vabatahtlik teenistus, noorteseminar, noorte demokraatiaprojekt, koolitustegevus ja võrgustikud).  Eelduseks on see, et vähemalt mõni projektis osalenu on Eesti päritolu.

Osalemiseks saada foto originaalfail (JPG, PNG, JPEG) ja täida lühike ankeet aadressilhttp://jotformeu.com/form/40631828316352 hiljemalt 15.03.2014

PS! Iga inimene saab konkursile esitada maksimaalselt 3 fotot

Parimatele fotodele ja rahva lemmikule auhinnad. Lemmiku hääletamine toimub Euroopa Noored Eesti büroo Facebooki lehel  18.-23. märtsil. Parimatest fotodest paneme kokku virtuaalse fotonäituse. Näituse avamine ja parimate välja kuulutamine leiab aset 31. märtsil.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status