/ Kutse kohvile

Hei, tule ela kaasa oma maakonna kohvikule!

Kus olid Sina 10 aastat tagasi, kui Euroopa Liit võttis Eesti oma liikmeks? Mis on vahepeal muutunud? Mis peaks veel muutuma? Kes peaks asju muutma? Meie või Euroopa Liit?

Kutsun Sind nendel ja paljudel teistel teemadel arutama Euroopa Kohvikutes üle Eesti. Sinuga liituvad Europarlamendi kandidaadid, kohalikud otsustajad ja ettevõtjad ning loomulikult noored Sinu kodukandist. Kõikide osalejate vahel loositakse ka auhindu.

Euroopa Kohvikud toimuvad ENLi ja teiste Euroopa katusorganisatsioonide ühise projekti League of Young Voters raames. Projekti kohta infot ja kõikide kohvikute toimumiskohad,- ja ajad leiad siit:www.facebook.com/nooredvalima


Kui soovid otse ühendust võtta oma maakonna kohviku pidajaga, et osaleda, infot levitada või niisama abiks olla oma nõu ja jõuga, siis on Sul ka see võimalus.

Maakondlike kohvikute tegijate kontaktid on järgmised:

Harjumaa koordinaator: Heidy Roosimägi, heidyroosimagi@gmail.com
Tartumaa koordinaator: Omari Loid, Omari.loid@gmail.com
Hiiumaa koordinaator: Luigi Mälk, luigi.malk@gmail.com
Lääne-Virumaa koordinaator: Andreas Kokk, kokk.andreas@gmail.com
Järvamaa koordinaator: Hannes Linno, linnohan14@gmail.com
Läänemaa koordinaator: Marii Eliise Rüütli, mariiryytli@gmail.com
Põlvamaa koordinaator: Karin Viljus, karin.viljus@polva.maavalitsus.ee
Pärnumaa koordinaator: Klea Vihast, kleavihast98@gmail.com
Võrumaa koordinaator: Annely Veidik, annely.veidik@gmail.com 
Valgamaa koordinaator: Triin Jaansalu, triinjaansalu@gmail.com
Viljandimaa koordinaator: Magnus Liir, magnus.liir@gmail.com
Jõgevamaa koordinaator: Aneta Claudia Marttila, aneta.marttila@gmail.com
Ida-Virumaa koordinaator: Maarja-Liisa Toost, Maarja-Liisa.Toost@maetaguse.edu.ee

Kohtume kohvilaua taga!


Vaata ka meie animeeritud klippi: