fbpx

/ Infonurk / Muu / “Noorte Varivalimised 2015” otsib maakondlikke koordinaatoreid

Eesti Noorteühenduste Liit otsib poliitiliselt sõltumatu projekti \”Noorte Varivalimised 2015\” meeskonda maakondlikke koordinaatoreid, kelle peamiseks ülesandeks on olla kontaktisikuks ja mentoriks oma maakonna sündmuste korraldajatele ning hoolitseda projekti täiendava teavitustöö eest, mille tulemusena noored kasutaks 2015. aasta märtsis toimuvate Riigikogu valimisete ajal võimalust oma arvamus Varivalimiste hääletusel välja öelda.

Maakondliku koordinaatori ülesanded on:
1. Annab regulaarselt ülevaadet maakonna tegemiste kohta ning suhtleb maakonnas toimuvate sündmuste korraldajatega ning nõustab neid vajadusel koostöös projektijuhiga;
2. Korraldab oma tiimiga ja Varivalimiste vabatahtlikega kohalikku Varivalimiste täiendavat teavitustööd;
3. Kaardistab võimalikud täiendavad koostööpartnerid ja teavitustegevusega seotavad sündmused ning saab teha projekti raames koostööd kohalike õpilasaktivistide, noortekogude liikmete, kooli huvijuhtide ja ühiskonnaõpetuse õpetajatega;
4. Kaardistab võimalikud valimispunktid maakonnas (koolide arvutiklassid, fuajeed, noortekeskused, kaubanduskeskused, kultuurimajad jmt) ja teeb koostööd maakonna jaoks spetsiaalselt kokku pandud Varivalimiskomisjoniga.

Maakondlikud koordinaatorid saavad tunnustatud ja koolitatud ning mitmekülgseid kogemusi üle-Eestilise projekti meeskonna töös. Koordinaatoritel on võimalik arvamust avaldada avalikus Varivalimiste ajaveebis, saada üle Eesti uusi ja huvitavaid tutvuseid ning soovi korral panna end proovile täiendavates tegevustes, mis isiklikku väljakutset pakuvad. Tegemist on vabatahtliku tööga.

Maakondliku koordinaatori tööülesannete algus on november 2014 ja lõpp märts 2015.
Oma soovist palume anda esimesel võimaluse märku varivalimiste projektijuhile Eveli Jõesaarele kas e-posti (eveli@enl.ee) või telefoni teel (+ 372 55 654 325).

LISAINFORMATSIOON:
Eveli Jõesaar
Eesti Noorteühenduste Liit / Estonian National Youth Council
Varivalimiste projektijuht / Shadow elections project manager
E-mail: eveli@enl.ee
Tel: + 372 55 654 325
Aadress: Estonia pst. 5a, 10143, Tallinn
www.varivalimised.ee

/ Loe ka

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status