fbpx

/ AIESEC

AIESEC on maailma suurim rahvusvaheline noorteorganisatsioon, mille eesmärgiks on anda noortele reaalset juhtimiskogemust. AIESECis on sul võimalik omandada praktilisi oskuseid ja teadmisi ning neid kohe ka kasutama hakata. Selleks on meil kolm erinevat viisi – meeskonnaliikmekogemus, praktika läbimine välismaal ja vabatahtlik töö välismaal.

Meeskonnaliikmena saad proovida kätt nii müügis, turunduses, personalitöös kui ka projektide korraldamises. Meie liikmekogemus on pool aastat, mis tähendab seda, et juba esimese semestri lõpus avaneb sul võimalus kandideerida tiimijuhiks ja saada meeskonnajuhtimise kogemus. Lisaks koolitustele, konverentsidele ja meeskonnakogemusele pakume sulle suurepärast professionaalset suhtlusvõrgustikku, kust leiab praeguste liikmete kõrval ka AIESECi väga edukad vilistlased. Paljud AIESECi liikmed on ka ise talvel või suvel välismaal vabatahtlikud või praktikal.
Kõik AIESECi tegemised on ajendatud ideest, et maailmas püsiks rahu ning inimesed kasutaksid ära enda täit potentsiaali. Et neid ideid ellu viia, tahame kaasata iga noort inimest üle kogu maailma. AIESECi üheks koostööpartneriks on ÜRO, kelle seatud 17 säästva arengu eesmärki on AIESECi projektidega tihedalt seotud.

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status