fbpx

/ BEST-Estonia

Millega BEST-Estonia tegeleb?
BEST-Estonia on osa Euroopa tehnikaülikoolide tudengeid ühendavast organisatsioonist BEST ehk Board of European Students of Technology. Meie visiooniks on võimendatud mitmekesisus (empowered diversity) ning missiooniks tudengite arendamine (developing students), mille järgi oleme orienteeritud erinevate riikide tudengite kokkutoomisele, tutvuste loomisele ning sealhulgas nende arendamisele paljudes erinevates valdkondades. BEST-Estonias saavad TalTechi tudengid ennast erialaväliselt ja –siseselt proovile panna näiteks müügis, turunduses, disainis, ITs ja projektide korraldamises. Liikmed saavad aastaringi osaleda erinevates koolitustes, aidata kaasa üritustes ning olla ise projektitiimis. Meie suurimateks projektideks on Võti Tulevikku karjäärimess, mida korraldame juba üle 30 aasta, insenerivõistlus Enginaator, mida korraldame aastast 2018, ning Kursus Suvel, mis toob Eestisse kokku tudengeid teistest Euroopa riikidest. 

Keda ootate liituma?
Ootame BEST-Estoniaga liituma kõiki TalTechi tudengeid, olenemata õppekavast ja –astmest. 

Miks BEST-Estoniaga liituda?
BEST-Estoniaga liitudes saab väga hea väljundi oma tudengielule. Oleme tugevalt orienteeritud müügi-, turundus- ja projektide korraldamise oskuste arendamisele, pakkudes seda nii koolituste kui ka aktiivse kaasalöömise näol. Organisatsioonist ei puudu ka selle toredad tegusad inimesed, kellega on lõbus nii tööd teha kui ka puhata. Peale kohalikul tasandil tegutsemisele saavad meie liikmed osa võtta BESTi kui rahvusvahelise organi tegevusest, osaledes näiteks nädalastel koolitustel, kursustel ning ka minnes lõbuüritustele teiste rahvustega tutvuma. BEST-Estonia väljund on suur ja lai ning iga tudeng leiab siit midagi, mida enda ülikooliajast kaasa võtta.
/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status