fbpx

/ Eesti Keskerakonna Noortekogu

Millega Eesti Keskerakonna Noortekogu tegeleb?
Eesti Keskerakonna Noortekogu on tsentristliku maailmavaatega kuni 30-aastaste noorte vabatahtlik poliitiline ühendus, mis osaleb läbi oma liikmete igakülgse eneseharimise, noorte koostöö ning avatud ühiskondliku dialoogi demokraatliku Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu arendamisel. Noortekogu korraldab poliitilisi üritusi (nt poliitikakoolid, koolitused, mentorprogrammid jne), osaleb erinevates poliitilistes ja heategevuslikes kampaaniates ning korraldab meelelahutuslike ja meeskonnaüritusi.

Keda ootate liituma?
Keskerakonna Noortekogu ootab oma hulka kuni 30-aastaseid noori Eesti igast piirkonnast, kes on huvitatud poliitikast ning jagavad tsentristlikku maailmavaadet.

Miks Keskerakonna Noortekoguga liituda?

  • Keskerakonna Noortekogu kaudu saad sa muuta Eesti poliitikat ning midagi Eesti hüvanguks korda saata.
  • Keskerakonna Noortekogu annab sulle suurepärase võimaluse alustada oma poliitilist karjääri juba noorelt.
  • Keskerakonna Noortekogu erinevatel üritustel osaledes saad sa reisida läbi terve Eestimaa ning külastada ka välisriike.
  • Keskerakonna Noortekogu tegude ja arvamusega arvestavad kõik suuremad parteid Eestis.
  • Keskerakonna Noortekogu pakub sulle aastaringselt kvaliteetset meelelahutust klubide väiksemate ürituste ja Noortekogu suuremate ettevõtmiste näol.

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status