fbpx

/ Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit

EÕÜL on Tartu Ülikooli õigusteaduse tudengite poolt asutatud vabatahtlik ühendus. Organisatsioon koosneb paarikümnest aktiivsest noorest, kes annavad õppetöö kõrvalt oma panuse praktilise õigusteaduse juuratudengiteni toomisesse ning seeläbi tugevama õigusmaastiku rajamisse. EÕÜL korraldab igal hooajal advokaadibüroode, prokuratuuri, kohtute ja teiste riigiasutustega õigusteemalisi üritusi, millest osavõtt on kõigile tudengitele tasuta. Üritused toimuvad enamasti foorumilauana, kuid korraldatakse ka töötubasid ning advokaadibüroode ja riigiasutuste külastusi. 

Missioon: EÕÜL usub, et edukas tudeng on mitmekülgsete erialaste teadmiste, tarvilike tutvuste ja avatud mõtlemisega. Seetõttu pakub EÕÜL tudengitele võimaluse olla õigusmaastikul aktiivne ja saada osa juuramaailma tipptegijate töötubadest, foorumilaudadest ning muudest seltskondlikest üritustest. Läbi ürituste korraldamise loob EÕÜL kestva võrgustiku säravate tudengite ja õiguse tipptegijate vahele.

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status