fbpx

/ ELSA Estonia

Millega ELSA Estonia tegeleb?
ELSA võrgustikku kuulub enam kui 70 000 tudengit 43 Euroopa riigist ja 350 õigusteaduskonnast. ELSA missiooniks on panustada õigusharidusse, edendada üksteise mõistmist ja rahvusvahelist koostööd juuratudengite vahel. ELSA Estonia on rahvusliku grupina tänaseks tegutsenud 22 aastat. 

ELSA Estonia pakub liikmetele põnevaid üritusi Tartus ja Tallinnas: kohtumised suurimate advokaadibüroode ja riigiasutustega, lõbusad kokteiliõhtud ja õppereisid, võistlused ja mälumängud. ELSA Estonia võimaldab liikmetel osa saada ka rahvusvahelistest võimalustest, näiteks suve- ja talveülikoolidest ning praktikapakkumistest välismaal.

Keda ootate liituma?
ELSA Estonia kutsub endaga liituma kõiki erinevate ülikoolide juuratudengeid. Tegutseme nii Tallinnas kui ka Tartus. Liitumiseks tuleb täita ankeet ning tasuda liikmemaks.

Miks ELSA Estoniaga liituda?
ELSA Estonia eesmärgiks on pakkuda Eesti juuratudengitele erinevaid võimalusi ning väljakutseid, mida stuudium ei võimalda. Üha globaliseeruvas maailmas peame oluliseks noorele juristile rahvusvahelise kogemuse võimaldamist, et seeläbi muuta tulevane Eesti jurist konkurentsivõimelisemaks ja tema tegevus väärtuspõhisemaks. Samuti pakume üliõpilastele võimalust olla ühiskondlikult aktiivsed ning loome võimalusi enesetäiendamiseks ja kasulike kogemuste omandamiseks. ELSA Estonia on osa rahvusvahelisest võrgustikust, seega on võimalik osaleda rahvusvahelistel konverentsidel ning suve- ja talveülikoolides välisriikides. ELSA annab tutvused kogu eluks!

 

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status