fbpx

/ JJ-Street Dance Company

Nooretühendus Urban Style on ligi 2500 liikmega noorteorganisatsioon, mille kohalikud klubid tegutsevad kõikides maakondades üle Eesti peale Saaremaa. Noorteühendus Urban Style on ka Eesti esimese ja seni suurima tänavatantsukooli JJ-Street Dance Company pidaja.

Noorteühenduse Urban Style missiooniks on pakkuda noortele toetavat keskkonda väärtuste kujundamiseks ning professionaalse taseme saavutamist tänavatantsus. Urban Style on loonud kaasaegse tänavatantsukooli, mis keskendub eelkõige tänavatantsu ja koreograafia õpetamisele. Ühtlasi seab Urba Style eesmärgiks arendada oma liikmetes ettevõtlikkust, edumeelset mõtlemist, lugupidamist, meeskonnatööd, julgust, avatust, siirust ning positiivsust. Meie jaoks on oluline luua juurde uusi noori eeskujusid Eesti ühiskonnas. Oma eesmärkide saavutamiseks teeb Urban Style pidevalt koostööd Eesti noorsootöö- ja noorteorganisatsioonidega ning Eesti kohalike omavalitsuste ja riigiasutustega.

Noorteühenduse Urban Style tuntus on tänaseks kasvanud terves Euroopas, kuna lisaks kõigele muule korraldab Urban Style ka Baltikumi suurimat tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Session ja rahvusvahelist tantsulaagrit Camp of Hip-Hop.

 

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status