fbpx

/ YFU Eesti

MTÜ YFU Eesti on Eesti kõige tunnustatuim ja kõige kauem tegutsenud rahvusvahelisi haridusprogramme pakkuv organisatsioon. Juba aastast 1992 tegutseb organisatsioon gümnaasiuminoorte vahetusaastale saatmisega ning välisõpilaste vastuvõtmisega Eestis.

Lisaks eelnevale viib YFU Eesti tasuta läbi erinevaid kultuuri- ja ühiskonnatemaatilisi töötube. Need sisaldavad interaktiivseid tegevusi noorte kaasamiseks ning nende aktiivseks kaasamõtlemiseks ja -tegutsemiseks. Igal aastal käivad meie vabatahtlikud mööda Eesti koole ning pakuvad vaheldust tavapärastele koolitundidele.

YFU ehk Youth For Understanding on rahvusvaheline organisatsioon, mis koorus välja II Maailmasõja traagikast, et anda noortele võimalus avardada oma silmaringi ning uute teadmistega oma koduriik demokraatlikult üles ehitada. Organisatsioonile pani aastal 1951 alguse Dr. Rachel Andersen, kui esimene grupp noori Saksamaalt ja Austriast suundus Ameerika Ühendriikidesse vahetusaastale. Sellest ajast peale on YFU organisatsioonide võrgustik laienenud üle terve maailma ning pea 60 riiki töötavad igapäevaselt selle nimel, et noorte abil maailma avatumaks muuta.

 

YFU Eesti põhiväärtuseks on tegutseda sellise ühiskonna nimel, mis on tolerantne erinevate inimeste ja kultuuride vastu.

/ Sotsiaalmeedia

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status