fbpx

/ Projektid / / Noorte strateegia konverents NOVO!

Vaata konverentsi digikogumikku siit!

Milline on meie noorte ja riigi tulevik?
Kas saan mina kaasa rääkida?
Kas meil on ühised sihid?

Hea noor, noortega töötaja, poliitik, ametnik ja ekspert!

Noori puudutavad küsimused on olulised mitte ainult noortele endile, vaid mõjutavad kogu riigi tulevikku. Kutsume Sind 19. oktoobril TTÜ’sse „NOVO! Noored ja valitsejad otsustavad“ konverentsile.

Ootame konverentsile, mida toetavad Euroopa Noored Eesti büroo, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ning Tallinna Tehnikaülikool, kokku kuni 200 noort ja hingelt noort, kelle jaoks on olulised noori puudutavad küsimused.

Mille jaoks NOVO! konverents?

Konverentsiga alustab Eesti Noorteühenduste Liit avaliku arutelu Eesti noorte, noortevaldkonna ja noortepoliitika tuleviku üle. Järgmisel aastal lõpeb kehtiv noorsootöö arengukava, samuti on paljud riigiasutused juba alustanud plaanide tegemist Euroopa Liidu 2014 – 2020 perioodi rahade kasutamiseks.

Et koos edasi minna, tuleb kõigepealt kokku saada ja arutudada – eriti nendega, kellega igapäevaselt kokku ei puutu. Nii saavad hakata tekkima ühised arusaamad, märkame koostöökohti ja uusi lahendusvõimalusi. Kõike ei pea tegema ära riik. Selle pärast otsitakse konverentsi töögruppides ka selliseid lahedusi, mida võiks noored ise ja koostöös noorte heaks töötajatega juba praegu ära teha.

P.s. Konverentsil osalemine on kõigile tasuta. Süüa saab ka ning konverentsi bussid toovad ja viivad inimesi Tallinnasse neljast suunast. Noorte aktiivsus elustiili toetamiseks loositakse konverentsil osalevate noorte seas välja ka tutikas sülearvuti FLEX sülearvutikeskuse poolt!

Mis on saanud edasi peale konverentsi lõppu?

Päris palju. Oleme konverentsil kuuldut kasutanud ja koostanud seisukohad noortevaldkonna arengukavasse ja mujale.

Pilk tasub peale heita ka noortevaldkonna arengukava lehele www.entk.ee/2020

 

/ Loe ka

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status