/ Noored teevad koos head ja toetavad suurperesid

2. oktoobril korraldab Tartu Noortevolikogu koostöös poliitiliste noortekogude ja mitmete apoliitiliste organisatsioonidega heategevuspäeva “Noored teevad head 2010”, mille raames toetatakse suurperesid algaval kooliaastal. Ürituse teiseseks eesmärgiks murda eelarvamusi poliitiliste ja mitte-poliitiliste noorteühenduste koostöövõimelisuse kohta.

Päev tuleb teguderohke nii lastele kui suurematele huvilistele – toimub heategevusoksjon ja õnneloos. Kaasa saab lüüa JJ Street tantsutrupi workshopis, sportlikel mängudel ja kätt proovida mitmesugustes töötubades. Raekojaplatsil on veel võimalik lasta oma tervist kontrollida ning lähemalt tutvuda Elava Raamatukoguga. Lapsi oodatakse joonistama pilte, millest parimad lähevad oksjonile. Üritus on kõigile tasuta!

Üleskutse kõikidele vanadele ja uutele õppuritele, kel kapipõhjas seismas üksik vihik või pakk pliiatseid! Kuna septembrikuu on teadmistekuu, siis on olemas ka koolitarvete kogumisnurk. Koolitarvete kogumisnurka võib tuua mittetarvilikke koolitarbeid, mida pole lihtsalt vaja läinud. Samuti ei keela me tuua muud vajalikku või kodus üleliigset. Anname enda mittetarviliku neile, kes seda tõeliselt vajavad!
 
Annetusliin on juba avatud! Kogutud raha kantakse üle Tartu Pereliidule.
Saates sõnumi märksõnaga ´TXT SUURPERE´
numbrile 13011, annetad 10 EEK
numbrile 13013, annetad 25 EEK
numbrile 13017, annetad 50 EEK

Tule kohale juba kell 12.00 ja vaata, mis toimub!
Tartu Noortevolikogu kutsub kõiki üles andma oma panus heategevuseks!
Täpsem info ürituse kohta on nähtav aadressil http://www.tnv.ee/nooredteevadhead

Hoia silm peal ka Facebookis toimuval  – http://www.facebook.com/pages/Noored-teevad-head-2010/114150521974840?ref=ts!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status