/ ENLi Teated 414

\"ENL\"

8. juuli 2014
ENLi Teated nr 414

\"\"

UUDISED

¤ Registreerimine avatud: ENLi SUVEKOOL 2014

Taas on tulemas Suvekool, mis sel korral toimub Viljandimaal Olustveres. Need neil päeva on täidetud põnevate koolitustega ning ei puudu ka meeldejäävalt sisustatud vaba aeg. Kohale Olustverre toovad bussid üle Eesti.
Loe täpsemalt siit

 

¤ Tule osale Noortepäeval 2014!

Hea liige! Sel aastal toimub Noortepäev Jõhvis, kuupäevaks endiselt 12. august. Kui soovid enda infot Noortepäeval jagada, midagi põnevat korraldada või lihtsalt enda organisatsiooni esindada, võta ühendust ENLi bürooga – osaleme koos ühes telgis!
Lisainfoks kirjuta Kadile

 

¤ YFU otsib programmispetsialisti!

Peamisteks tööülesanneteks on õpilasvahetuse korraldamine, Eestist välja minevate õpilaste ja perede igakülgne toetamine, turundustegevuste koordineerimine ning igapäevane suhtlus partnerorganisatsioonidega.
Loe täpsemalt siit

 

¤ Liitu üle-Eestiliste osaluskohvikute korraldusmeeskonnaga!

Juba mitmendat aastat korraldab Eesti Noorteühenduste Liit koos osaluskogudega osaluskohvikuid, mis toimuvad sel aastal 28. novembril 15 maakonnas. Osaluskohvikud toovad kokku noored ja noortemeelsed, üheskoos arutatakse kohalikku ja üleriigilist elu puudutavate küsimuste üle ja põhirõhk on noortel.
Loe täpsemalt siit

 

¤ Tule ENLi töövarjuks!

Töövari veedab tööpäeva ühe ENLi töötajaga, kelle tegevust ja tööd ta konkreetsemalt jälgib. Soovi korral on võimalik ka ise kaasa aidata mõne tööülesande täitmisele. Töövari kohtub teiste meeskonnaliikmetega, osaleb kohtumistel ja koosolekutel ning saab ülevaate ENLi igapäevasest tegevustest.
Loe täpsemalt siit

 

¤ Tallinna Ülikooli Pedagoogiline Seminar kutsub õppima noorsootööd.

Suurepärane võimalus omandada tasuta erialane kõrgharidus päeva- või kaugõppes, kus õppekavast kolmandiku moodustab praktika. Tule õpi ise või jaga seda võimalust teistega!
Loe täpsemalt siit

 

\"\"

TÄHTSAD KUUPÄEVAD

23.-26. juuli – ENLi Suvekool 
15.-16. august – Arvamusfestival 
19. september – Noortekonverents Tallinna Ülikoolis
28. november – Osaluskohvikud üle Eesti 
12. detsember – ENLi jõulupidu

 

\"\"

ENLi ETTEVÕTMISED

Käesoleval nädalal:
7.07 kohtusid ENLi juhatuse liikmed Reet Sillavee ja Liisa Lillemets katusorganisatsioonide kohtumisel Triino Lestaga Eesti Huvijuhtide Liidust, Heidi Paabortiga Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendusest ja Kadi Bruusiga Eesti Noorsootöötajate Ühendusest
8.07 kohtusid juhatuse aseesimees Liisa Lillemets ja noortepoliitika nõunik Agu Laiusega KÜSKist, et arutada noorteühingute rahastust
8.07 kohtus noortepoliitika nõunik Harri Puskar Alari Rammoga EMSList, et arutada noorteühingute rahastust
10.07 kohtuvad noortepoliitika nõunik Harri Puskar, töövari Anette Piirsalu ja tööhõive eestvedaja Gertu Borodkina Berit Vogtiga Töötukassast, et arutada edasi noortegarantii tegevuskava
10.07 kohtub noortepoliitika nõunik Harri Puskar kontoris ENLi vilistlase Gerd Tarandiga, et arutada noorteühingute rahastust

 

Eelmisel nädalal:
30.06 osales avalike suhete spetsialist Karl Hallik Erasmus+ programminõukogu koosolekul
1.07 töövarjutas noortepoliitika nõunik Harri Puskarit Annegret Suvi
1.07 kohtusid juhatuse aseesimees Triin Bõstrov, noortepoliitika nõunik Harri Puskar, töövari Annegret Suvi, avalike suhete spetsialist Karl Hallik ja tööhõive eestvedaja Gertu Borodkina Töötukassa noortegarantii spetsialisti Berit Vogtiga
2.07 osales juhatuse aseesimees Triin Bõstrov Eesti Noorsootöö Keskuses Jaapani noortevahetuse koosolekul
4.07 viisid juhatuse liikmed Triin Bõstrov ja Liisa Lillemets ENLi kontoris läbi liikmekohtumise AIESEC Eestiga

 

\"\"

KOOLITUSED, konverentsid, rahastamine

¤ OSALE: YFU Eesti MTÜ üleskutse Eestimaa peredele: YFU vahetuspereks olemine on elamus!
Käesoleva aasta augustikuu keskpaigas saabub Eestisse pea 40 noort maailma eri paigust, kellele YFU Eesti praegu vabatahtlikke peresid otsib. Pereks sobib igaüks, kel südames soov ja tahtmine uus pereliige koju vastu võtta ning ühe noore lapse unistuse teostumisele kaasa aidata.
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: E.ART.H kutsub: Liitu rahutoaga!
E.ART.H ehk Europeans.Art.History on kunstiprojekt, mille käigus saab vanast Tallinna koolimajast mitmekorruseline galerii. Sügisesel koolivaheajal on see kõigile huvilistele nädal aega avatud. Projekti hüüdlauseks on Earth without art is just \’eh\’.
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: ELFi talgute eripakkumine noortele
ELFi talgureisid on ainulaadne viis ühendada puhkus ja vabatahtlik tegevus, avastada uusi paiku ja inimesi ning saada osa suvisest Eestimaa loodusest. Selleks, et osalustasu ei saaks takistuseks, pakume sel suvel 18 – 26-aastastele noortele võimalust osaleda talgutel vaid ühe euro eest.
Lisainfot siit

 

¤ OSALE: Tallinna noortenädal kutsub noori esinema!
Kui sa tegutsed koos toredate ning loominguliste noortega, kes tahaksid oma põnevate etteastetega suurel laval esineda, siis pakub Tallinna noortenädal selleks suurepärast võimalust! Lisaks vabalavale, on noortenädalal ka noorte loomelaat, kus saab müüa ja kaubelda oma käsitöö- ja kunstitoodanguga. 
Lisainfot siit

 

¤ VÄLISMAALE: Suveks EstYes\’iga Euroopasse – uued pakkumised!
EstYes\’i pakkumistesse on lisandunud 5 rahvusvahelist noortevahetust. Nüüd on võimalus kandideerida rahvusvahelistesse noortevahetustesse Prantsusmaal ja Moldovas!
Lisainfot siit

 

¤ RAHASTUS: Käib taotlusvoor \”Tõrjutud noorte sotsiaalne kaasamine ja õigusrikkumiste ennetamine\”
Taotlusvooru \”Tõrjutud noorte sotsiaalne kaasamine ja õigusrikkumiste ennetamine\” vahendusel jagatakse EMP toetuste programmist \”Riskilapsed ja –noored\” toetusi summas 340 000 eurot, minimaalne toetus ühe projekti kohta on 170 000 eurot. Taotlusvoor sulgub 10. septembril 2014 kell 16.00.
Lisainfot siit

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilities. We are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status